« انسان سالم» از محور های اساسی توسعه یک کشور است
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 22:01:33


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 38208 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۸:۳۳                 آموزش و پرورش

دکتر صمدی، رییس بیمارستان بعثت نهاجا :

« انسان سالم» از محور های اساسی توسعه یک کشور است


ایرانیان_رئیس بزرگترین بیمارستان نظامی کشور در سخنان خود بر اهمیت توجه به سلامتی شهروندان اشاره کرد و ادامه داد:انسان سالم، محور توسعه یک کشور است. در کشور ایران، قدرت درمانی و خدمات پزشکی بسیاری داریم ولی متاسفانه این مثلث خوب عمل نکرده است.


« انسان سالم» از محور های اساسی توسعه یک کشور است

به گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، دکتر صمدی، رییس بیمارستان بعثت نهاجا در گردهمایی گرامیداشت و تجلیل از روسا و مدیران بیمارستان های طرف قرارداد شرکت شهر سالم، بیان کرد: هدف تمامی بیمارستان ها، خدمت رسانی به بیماران برای رسیدن به بهبودی و سلامتی آنها است. بیمارستان 600 تختخوابه بعثت، بزرگترین بیمارستان نظامی کشور است که طرف قرارداد با شرکت شهر سالم می باشد و افتخار همکاری با دکتر چوبینه را داریم که توانستیم طی یک سال مدیریت ایشان، خدماتی بر اساس امکاناتمان به پرسنل شهرداری ارائه دهیم.

دکتر صمدی، به سختی ها و دشوار بودن مدیریت بیمارستان ها در طی یکسال گذشته اشاره کرد و گفت:در سال جاری مدیریت بیمارستانها اعم از دولتی و خصوصی، با سالهای دیگر خیلی فرق می کرد. بیمارستان ها در تهیه دارو و پرداختهای بیمه ای با مشکل مواجه بودند.

 وی افزود: واقعیت امر این است که مثلثی بین بیمار ، مراکز درمانی و بیمه ها تشکیل گردیده که متاسفانه بحث سلامت را که حق شهروندی تلقی می شود به یک کالای تجاری تبدیل شده است چراکه قیمت کالای تجاری، قیمت واقعی اش نیست بلکه کسانی ذینفع هستند که مسئولیتی ندارند و نتیجه آن دلسردیهایی است که اتفاق می افتد.

رئیس بزرگترین بیمارستان نظامی کشور در سخنان خود بر اهمیت توجه به سلامتی شهروندان اشاره کرد و ادامه داد:انسان سالم، محور توسعه یک کشور است. در کشور ایران، قدرت درمانی و خدمات پزشکی بسیاری داریم ولی متاسفانه این مثلث خوب عمل  نکرده است. در بحث درمان، قیمت تمام شده جراحی ها، هیچگونه تغییری نداشته است از این رو بیمارستان ها باید توسط متولیان درمان حمایت شوند.

وی در پایان، پایش سلامتی کارکنان و کارگران شهرداری تهران را توسط شرکت شهر سالم امری مهم  و ستودنی خواند و گفت:از شرکت شهر سالم به عنوان یکی از پیشگامان درمان طرف قرارداد با بیمارستان ها انتظار داریم مثل  امسال، شاهد حرکت  اینگونه گردهمایی و همکاری دوجانبه باشیم.از مسئولان اجرایی کشور و متولیان بهداشت و درمان نیز این توقع می رود که با مراکز درمانی همکاری جدی داشته باشند.

 کلمات کلیدی


captcha