استقبال تماشاگران جشنواره از نمایش “آرش"
تاریخ: ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 11:06:54


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 38368 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۸:۱۵                 تئاتر و هنر های تجسمی

استقبال تماشاگران جشنواره از نمایش “آرش"


ایرانیان_نمایش «آرش» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی و تهیه کنندگی واحد هنری رنگ باراد، شامگاه شنبه 27 بهمن ماه با استقبال گرم تماشاگران در تالار قشقایی رو به رو شد.


استقبال تماشاگران جشنواره از نمایش “آرش"

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی ، نمایش «آرش» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی از جمله نمایش‌هایی است که در بخش میهمان این دوره از جشنواره اجرا دارد.
این نمایش دردو اجرای خود که ساعت 17:30 و 19:30 روز شنبه بود، با استقبال بی نظیر تماشاگران رو به رو شد.
واحد هنری رنگ باراد بعد از همکاری در تهیه دو نمایش «مرگ یک آنارشیست» و «قدم زدن با اسب» جدیدترین اثر گلچهر دامغانی را تهیه کرده است.
    در این پروژه مریم معینی، اروین گالستیان، مجتبی فلاحی، بنفشه ریاضی، میرحسین نونچی، محمد ابوالحسنی، عرفان رحیمی، مصطفی پروین، علی عسکری، مهدی تاجیک، مینا حبیبی به عنوان  بازیگر حضور دارند. این در حالی است که واحد هنری «رنگ باراد» تهیه کننده، حسین فضل اللهی نوازنده تمبک، بهنوش ثابت قدم هم خوان، امیرحسین داودی طراح پوستر و بروشور، مجموعه «افراز استودیو» طراحی و ساخت تیزر، هادی بادپا دستیار کارگردان، پگاه محمودوند مسئول تبلیغات، برنامه ریز و منشی صحنه و مریم رودبارانی مسئول رسانه دیگر عوامل اجرایی را تشکیل می دهند.
این نمایش پیش از این نیز تعدادی اجرای محدود در تئاتر شهر داشته است و با استقبال هنرمندان و تماشاگران مواجه شد و اردشیر صالح پور بعد از تماشای این نمایش ابراز امیدواری کرد که همه صنعتگران و تکنوکرات‌های ما مانند مدیران و بانیان رنگ «باراد» به این صرافت بیفتند که تکنولوژی قرابتی در ازل با هنر داشته و از آن جدا نبوده است و مایه مباهات است که رنگ باراد از یک نمایش ایرانی که به هویت ایرانی می‌پردازد، حمایت کرده است.
سی وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا تاریخ 4 اسفند ماه ادامه دارد.کلمات کلیدی


captcha