دوچرخه سواری خانوادگی در شمال تهران برگزار می شود
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 01:01:56


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 38936 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۱۸:۲۶                 شهری و رفاهی

درآخرین جمعه سال

دوچرخه سواری خانوادگی در شمال تهران برگزار می شود


ایرانیان_همایش خانوادگی دوچرخه سواری با هدف تقویت بنیان خانواده و ارتقاء فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقلی پاک در آخرین جمعه سال 97 در شمال تهران برگزار می شود.


دوچرخه سواری خانوادگی در شمال تهران برگزار می شود

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس محمد خردمند معاون امور حمل و نقل و  ترافیک شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت: این برنامه با هدف حضور یکروزه با نشاط و شادابی خانواده ها در کنار هم با توجه به روزهای پرکار پایان سال و همچنین آموزش فرهنگ استفاده از دوچرخه و وسایل حمل و نقلی پاک و کاهش استفاده از وسایل نقلیه خصوصی جمعه 24 اسفند ماه از مقابل صحن مطهر امامزاده صالح ابن موسی الکاظم(ع) شروع و تا بوستان نیاوران ادامه می یابد.

وی گفت: این همایش ساعت ۸  و 30 دقیقه صبح از صحن مطهر مرقد صالح ابن موسی الکاظم (ع) در میدان تجریش آغاز و شرکت کنندگان در طی مسیر از میدان قدس، خیابان شهید کبیری(دزاشیب)، خیابان شهید عمار، خیابان شهید باهنر عبور کرده و در انتها به بوستان نیاوران ، مسافت  حدود ۵ کیلومتر را رکاب می زنند

 خردمند خاطر نشان ساخت: بسترهای لازم ترافیکی و ایمن سازی برای این همایش با همکاری پلیس راهور، نیروی انتظامی،آتش نشانی، اورژانس و ...آماده سازی شده است تا خانواده ها در ایمنی و آرامش  با  ورزش های هوازی، خیابانی و داخل پارکی با شعار آسمان آبی ، زمین پاک بیشتر آشنا شوند.

این مقام مسئول افزود: این همایش با همکاری فدراسیون و هیات دوچرخه سواری  استان تهران و شمیرانات ،شهرداری منطقه یک و .... اجرا می شود.کلمات کلیدی


captcha