برگزاری «نمایشگاه عفاف و حجاب سماء» از سوی گروه متدینی که تبلیغ دین خدا را کردند ارزشمند است
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 01:40:53


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 38939 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۲۲:۴۶                 مدو لباس

برگزاری «نمایشگاه عفاف و حجاب سماء» از سوی گروه متدینی که تبلیغ دین خدا را کردند ارزشمند است


ایرانیان_حمید قبادی در بازدید از نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء گفت: برگزاری نمایشگاه مد و لباس سماء توانست مایحتاج مورد نیاز افراد را در شب سال نو تامین کند که اتفاق بسیار ارزشمند و بزرگی بود که رقم خورد.


برگزاری «نمایشگاه عفاف و حجاب سماء» از سوی گروه متدینی که تبلیغ دین خدا را کردند ارزشمند است

به گزارش شبکه خبری ایرانیان،دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور افزود: الحمدلله هم کارها بسیار مناسب بود و هم با استقبال خوبی روبرو شد.
قبادی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه ارزشمند بود گفت: اینکه گروه متدین و با حجابی تبلیغ دین خدارا با یکی از شعاعر درجه یک آن به نام (حجاب و عفاف) انجام دهند واقعا ارزشمند است. یعنی اگر نمی آمدم و از این نمایشگاه دیدن نمی کردم به معنای واقعی غصه می خوردم.

وی ادامه داد: این برنامه آنچنان مهم بود که تلویزیون و رسانه‌های داخلی و خارجی،رادیو و حتی رسانه های خارجی به آن پرداخت به طوری که این نمایشگاه نسبت به سایر فعالیت ها پوشش خبری مناسبی داشت .

 قبادی با بیان اینکه این برنامه برای همه تازگی داشت گفت: تنوع در حجاب و افزایش قدرت خرید مردم از محصولات حجاب و عفاف یکی از مهمترین دستاوردهای این نوع نمایشگاه ها است یعنی جوانان در این نمایشگاه با محصولات جدید و زیبا و در عین حال کاملا پوشیده مواجه می شوند و به حجاب نزدیک می‌شوند.
وی عنوان کرد: شاید برخی از کارها بین جوانان با حجاب فاصله بیندازد ولی این مدل نمایشگاه ها جوانان را به حجاب نزدیک می کند. حتی ملزومات و اقلامی که عموما در این نمایشگاه بود رنگ و بوی ایرانی داشت و حس نوستالژیک را به افراد می داد.

قبادی با بیان اینکه با همه سختی ها و محدودیت ها کار مهمی انجام شد؛ ادامه داد: مطمئنم دغدغه مسئولان نمایشگاه مد و لباس سماء فرهنگی بوده و خدا را شکر این اتفاق رقم خورد و باید تلاش کرد که در سال این اتفاق بیشتر بیفتد .

رویداد عفاف و حجاب ایرانی اسلامی سماء که روز‌های ۱۷ تا ۲۰ اسفندماه ۹۷ در بلوار ارتش، بلوار نیروزمینی، سالن سرو ناز برگزار شد ، با استقبال بیش از 6 هزار نفر روبرو بود .تولیدکنندگان صنعت پوشاک و عفاف و حجاب  در 70 گروه در این نمایشگاه محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه کردندکلمات کلیدی


captcha