جایگاه های سوخت قزوین آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 01:41:38


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 38967 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۱۸:۱۲                 نفت ،گازو پتروشیمی

مدیر منطقه قزوین خبر داد:

جایگاه های سوخت قزوین آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی


ایرانیان_مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوبتر در حوزه سوخت رسانی، طرح بازدید نظارت نوروزی از مجاری عرضه توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان آغاز شد.


جایگاه های سوخت قزوین آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین، مسعود شرفی در نشستی که با حضور مسئولین منطقه و جایگاهداران استان برگزار شد، ضمن تشکر از مسئولان جایگاه‌های استان در خصوص ارائه خدمات سوخترسانی مطلوب، اظهار کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان همچون سال های گذشته اقدامات لازم برای نظارت مستمر بر روند سوخت رسانی در استان را شروع کرده است .
مسعود شرفی گفت: به منظور ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی در جایگاه‌های عرضه سوخت، کارشناسانی از واحدهای عملیاتی و ستادی در قالب طرح بازدید نوروزی عملکرد مجاری عرضه فرآورده های نفتی در سطح استان را مورد پایش و کنترل قرار می دهند.
این مقام مسئول تصریح کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به عنوان متولی تامین و توزیع سوخت با استفاده از دانش و تجربه کارکنان، شرکتهای حمل و نقل و جایگاهداران تلاش دارد تا سوخت مورد نیاز مردم در بهترین شرایط ممکن عرضه شود.
وی همچنین افزود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان طرح نوروزی نظارت بر عرضه فرآورده های نفتی خود را از ۱۸ اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروز ۹۸ در دستور کار دارد و با نظارت مستمر بر کیفیت و کمیت سوخت که با آزمایش فرآورده های نفتی انجام می شود، آماده ارائه خدمات مطلوب به مردم عزیزمان در حوزه سوخترسانی است.کلمات کلیدی


captcha