منطقه۱۷ در جذب مشارکت ها پیشرو بوده است/کلید جذب سرمایه گذاری جلب اعتماد است
تاریخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: 23:32:13


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/20db8b0875e8413bceb26f86cfbd8c3f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/1045fe0f002d0c72bcde78257e0fc297.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/fa381527faa04efc0f7cbc5201fe8d88.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 39501 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ ۲۰:۴۶                 شهری و رفاهی

امیر محسنی:

منطقه۱۷ در جذب مشارکت ها پیشرو بوده است/کلید جذب سرمایه گذاری جلب اعتماد است


ایرانیان_نشست مدیران ادارات سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، با حضور مهندس الویری عضو شواری اسلامی شهر تهران، دکتر علی نیازی مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مدنی در سالن اجتماعات شهرداری منطقه۱۷ در حال برگزاری است.


منطقه۱۷ در جذب مشارکت ها پیشرو بوده است/کلید جذب سرمایه گذاری جلب اعتماد است

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، نشست مدیران ادارات سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، با حضور مهندس الویری عضو شواری اسلامی شهر تهران، دکتر علی نیازی مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مدنی در سالن اجتماعات شهرداری منطقه۱۷ در حال برگزاری است.
شهردار منطقه۱۷ در ابتدای این نشست گفت: ۱۳ سال تجربه در تجارت دارم. از مهارت هایی که از دوران تجارت کسب کردم در مدیریت شهری بهره جسته ام. بحمدالله در حوزه درآمدزایی رتبه چهارم را کسب کردیم و هدف گزاری مان در رنکینگ کلی شهر تهران تک رقمی شدن است.
وی با تاکید بر اینکه سرمایه گزاران باید از ما تجربه خوب داشته باشند، خاطرنشان کرد: به هیچ قیمتی نباید بگزاریم اعتماد از بین برود. کلید راه جذب سرمایه گزاری همین است.
شهردار منطقه۱۷ تصریح کرد: سرمایه گذار به خاطر فرصت هایی  که ما در اختیارش می گذاریم با ما همکاری می کند.
محسنی گفت: شما عزیزان به عنوان مدیران حوزه جذب سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی باید هر روز در مورد شغل تان تفکر کنید و با علاقه مندی نسبت به شغل تان به سرمایه گذاران فرصت ها را معرفی کنید تا اعتماد کنند و با شهرداری وارد مشارکت شوند.

وی ادامه داد: مدیران این حوزه با همکاری مدیران ارشد در سازمان بزرگ شهرداری تهران، اگر به درستی عمل کنند، یک خانواده ۶۸۰۰۰ را می توانیم حقوق بدهیم. باید ۶۸۰۰۰ انرژی را کنار هم قرار دهیم تا اتفاقات خوبی در شهر تهران رقم بخورد.

 وی افزود: باید از طریق جذب مشارکت های مردمی برای توسعه سرانه ها اقدام کنیم. خوشبختانه در حوزه جذب مشارکت ها پیشرو بودیم با اختیاراتی که توسط شهردار محترم تهران و سازمان سرمایه گزاری تفویض شد اقدامات مطلوبی در راستای توسعه محلات منطقه انجام داده ایم.کلمات کلیدی


captcha