برگزیدگان فضای مجازی جشنواره بیست و دوم مشخص شدند
تاریخ: ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت: 22:36:45


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/20db8b0875e8413bceb26f86cfbd8c3f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/1045fe0f002d0c72bcde78257e0fc297.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/fa381527faa04efc0f7cbc5201fe8d88.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 42373 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ ۱۴:۲۸                 رادیو و تلویزیون

برگزیدگان فضای مجازی جشنواره بیست و دوم مشخص شدند


ایرانیان_اسامی مراکز و آثار برگزیده کمیسیون فضای مجازی بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز اعلام شد.


برگزیدگان فضای مجازی جشنواره بیست و دوم مشخص شدند

به گزارش شبکه خبری ایرانیان ، با پایان کار کمیسیون فضای مجازی، اسامی مراکز و آثار برگزیده این دوره جشنواره اعلام شد.
بر این اساس و در حوزه «تولید و تامین محتوا»، روزگاری کیش اثر عابدین محمدی از مرکز کیش در بخش موشن‌گرافیک، پدر اثر میثم غفرانی از مرکز اصفهان در بخش فیلم کوتاه، مهد شیران ساخته سید علی میراللهی از مرکز یزد در بخش نماهنگ، جنگ فتوشاپی اثر مسعود موسوی والا از مرکز خوزستان در بخش میکس، دوبله و دابسمش، روز رشت ساخته عرفان شهبازی از مرکز گیلان در بخش پادکست، رمز پیروزی اثر سعید ثابت ایمان از مرکز همدان در بخش پوستر و عکس‌نوشت، تجاوزهای آمریکا ساخته سجاد پورخسروانی از مرکز چهارمحال و بختیاری در بخش اینفوگرافی و بازی رایانه‌ای اثر پدرام فرخ‌نیا از مرکز چهارمحال و بختیاری در بخش کاریکاتور برگزیده شدند.
همچنین در حوزه توزیع و رصد نیز محمود زنده‌دل از خراسان رضوی در بخش پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی، سایت اینترنتی مرکز فارس به همت سید امیرضا منافی در بخش وب سایت‌ها، حسین مرادی از مرکز کردستان در بخش رصد و محمد حسین ملک‌زاده از مرکز یزد در بخش توزیع برنامه‌های شاخص به خاطر توزیع مناسب برنامه خانواده گل‌ها حائز رتبه برتر شدند.
در بخش نوآوری و خلاقیت نیز ملیحه پاکپاری با اثر خوشاشیراز از مرکز فارس در بخش برنامه تلویزیونی برتر، سید مهدی حسین‌زاده از مرکز اردبیل برای سامانه رصد در بخش اپلیکیشن و استارت آپ و علی نانواباشی از مرکز خراسان جنوبی برای اثر کابوس شن در بخش تولید نوآورانه، رتبه‌های برتر را به خود اختصاص دادند.
بخش ویژه کمیسیون فضای مجازی هم چهار برگزیده داشت؛ پژمان اسماعیلی از مرکز مهاباد برای اثر لبخند در بخش بخش شعار سال، مجتبی محمدی از مرکز قم در بخش بیانیه گام دوم انقلاب، حسین مظلوم برای اثر سیل از مرکز سیستان و بلوچستان و در بخش اقدامات اقتضائی و سینا غیجی از مرکز گلستان برای اثر درخواست گوشی در بخش تولیدات مردم‌محور، حائز رتبه برتر شدند.
انتهای پیام/



کلمات کلیدی


captcha