ساخت تله فیلم "سره" بزودی کلید می خورد
تاریخ: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت: 00:01:10


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/52e8a1fd0f480480f71603937eded31a.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2f82a09e3a0121d4ee728c131b19bcc1.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/ed3d9557dbef191b501af55c266fa495.png

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f92b3b84c8097bbb246577a420a39b79.jpg

logo-samandehi


کد خبر : 44129 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ ۲۳:۱۹                 سینما

ساخت تله فیلم "سره" بزودی کلید می خورد


ایرانیان_ ساخت تله فيلم "سره "با مضمون اجتماعی به كار گردانی اميرحسين ميثمي و به تهيه كنندگی الهه هادي بيگي و به نويسندگی فرامرز نجاتي بزودی کلید می خورد.


ساخت تله فیلم "سره" بزودی کلید می خورد

به گزارش شبکه خبری ایرانیان ، ساخت تله فيلم" سره" به کارگردانی اميرحسين ميثمي  و تهيه كننده گی  الهه هادي بيگي و به  نويسندگی فرامرز نجاتي و به سرپرستی گروه كار گرداني افشين سنگچاپ و به فيلمبرداری  ميلاد منوچهري و طراحی گريم حجت موسوي، صدابرداربرداری ابوالفضل مشهدي ومنشي صحنه سمانه منصوروار،بزودی در دهكده المپيك، زعفرانيه، صادقیه و كرج کلید می خورد.
بازيگران اصلي نیز عبارتند از:فرج الله گلسفيدي ، ايمان ميثمي، الهه هادي بيگي،  كسري كاظمي، فاطمه شكري، سيدرضا حسيني،اكبرتقيان ،  عليرضابيگلري

بازيگران خردسال : محمدرضايادگاري ،ابوالفضل بهمني، اميرعلي بهشتي  ،انيسا ريسي ودر آخر چند بازيگر ديگر  نیز اضافه خواهند شد.
ايمان ميثمي  گفت: این فیلم برای نمایش خانگی آماده می شود و به علت تاخیر در اخذ مجوز و انجام  دكور كار طول كشيد و  مشكلي  خاصی وجود ندارد اما متاسفانه بعضی از دوستان دنبال حاشیه سازی هستند، که مهم نیست.
در خلاصه داستان آمده است :فردی به نام هاشم که به دنبال پول برای معالجه صورت خواهرش می باشد برای ب پول رسیدن درگیر ماجرایی ازطریق مستأجر جدیدشون می شود و........

بنابراین گزارش ؛امیرحسین میثمی متولد تهران زاده چهارم آبان ۱۳۷۴ است و  شروع فعالیت هنری وی از  ۱۳۹۰ بوده و حضور در فیلم سینمایی نامه پر دردسر،تله فیلم های شب پنجم، توبه، خواستگار جنجالی، یک شب بارانی، اعتقاد هشتم، امتحان پايان خوش دنيا از جمله فغالیت هنری وی به شمار می رود.

علی (کسری) کاظمی زاده شیراز ، نویسنده ، بازیگر و کارگردان ، نیز  در کارنامه خود سابقه کارگردانی و نویسندگی چندین کار کوتاه و نیمه بلند را دارد و اولین کار جدی وی فیلم نیمه بلند "گریه های بیصدا" جهت پخش شبکه های استانی بوده است اکنون به عنوان بازیگر در تله فیلم سره به کارگردانی امیر حسین میثمی ایفای نقش خواهد کرد .

 کلمات کلیدی


captcha