چه فیلم‌هایی در آخرین روز اکران روی پرده می روند؟
تاریخ: ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: 13:42:18


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/8c9bf616965ccadbdcc4ff8d8a8db34a.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/46c01fe9851eb995ad00fd219e418860.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/644a2d109b66e938a6c65cb260a201b7.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/20db8b0875e8413bceb26f86cfbd8c3f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/1045fe0f002d0c72bcde78257e0fc297.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/fa381527faa04efc0f7cbc5201fe8d88.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 44943 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ ۰۹:۱۶                 سینما

چه فیلم‌هایی در آخرین روز اکران روی پرده می روند؟


ایرانیان_سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت در هفتمین روز با بیش از 40 فیلم میزبان علاقه‌مندان و مخاطبان سینمای مستند خواهد بود.


چه فیلم‌هایی در آخرین روز اکران روی پرده می روند؟

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در هفتمین روز از برگزاری جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، بیش از 40 اثر مستند در شش سالن پردیس سینمایی چارسو از صبح یکشنبه 24 آذر روی پرده می‌روند.
 
سالن شماره یک
«تشییع جنازه رسمی» ساخته سرگئی لوزنیتسا  ساعت 10:30، فیلم‌های «آشو» ساخته جعفر نجفی و «واکَس چه» به کارگردانی کامران حیدری در سانس 14، «نت‌های مسی یک رویا» ساخته رضا فرهمند در سانس 16، «تارهای ممنوعه» اثر حسن نوری در سانس 18، «نه کوچک نه بزرگ» به کارگردانی محمد‌صادق رمضانی‌مقدم درسانس 20، در بخش مسابقه ملی و «الاغی به اسم جرونیمو» ساخته ارجون تالوار و بینیا تامسکین در سانس 22 در بخش نمایش‌های ویژه در سالن شماره یک پردیس سینمایی چارسو نمایش داده می‌شوند.
 
سالن شماره دو
در سالن دو نیز فیلم‌های «آندری تارکوفسکی، یک نیایش سینمایی» اثر آندری تارکوفسکی ساعت 10:30 صبح، فیلم «سوی دیگر همه چیز» به کارگردانی میلا تورایلیچ ساعت 14 و فیلم «فورمن علیه فورمن» کار هلنا ترشکیوا و یاکوب هینا ساعت 16 ، «یاد درختان» اثر صهیبال‌باری مصطفی در سانس 18، سانس 20 و «پدر جاسوس من» به کارگردانی گینتس گروبه و یاک کلمی در بخش چشم‌اندازهای سینمای مستند کشورهای بالکان و بالتیک درسانس 22 به نمایش در می‌آیند.
 
سالن شماره سه
«قهرمان گله» به کارگردانی  تون فانت زانتفورت ساعت 10:30 ،  «کابل، شهری باد» ساخته ابوذر امینی در سانس 14، «مصاحبه‌ی پخش نشده» ساخته محمد صلاح و «سمفونی کارخانه اورسوس» به کارگردانی یاشمینا وویچیک در بخش مسابقه بین‌الملل سانس 16، «کنار رینگ » اثر آندره هورمان در ساعت 18، «روح پیتر سلرز» به کارگردانی پیتر مداک در بخش مسابقه بین‌الملل سانس 20 و «زنی در اسارت» به کارگردانی بردنات توزا ریتر در بخش آینه یک جشنواره: جشنواره مستند میلینیوم بلژیک سانس 22 در سالن شماره سه نمایش داده می‌شوند.
 
سالن شماره چهار
برنامه سالن شماره چهار نیز به این شرح است: «داستان ناخدا خورشید» اثر محمد عارفی‌نیا و «کامی» ساخته میترا ابراهیمی ساعت 10:30 ،«شیر دیت» اثر مسعود بابایی و «هَشاش» به کارگردانی محمدرضا خوش‌فرمان  در بخش خارج از مسابقه سانس 14، «خسوف» ساخته محسن استادعلی در بخش مسابقه ملی در سانس 16، «پلاک 13» اثر ریحانه ظهیری و «آتش» به کارگردانی احسان مقدسی در بخش مسابقه ملی سانس 18، «یک کاج، صد گنجشک» ساخته سید هاشم مرتضویان در بخش جایزه شهید آوینی سانس 20 و فیلم «امید شهر خسته» اثر مریم الهامیان و مصطفی حاجی قاسمی ساعت 22.
 
سالن شماره پنج
فیلم‌های«پیرمرد و خواننده» ساخته امیر اُصانلو  و «خاطرات موتورسیکلت» به کارگردانی امیرحسین نوروزی ساعت 10:30،  «آرزوهایت را زندگی کن» ساخته حمید کوهپایی و «خودکار» به کارگردانی محمد ثقفی در بخش مستندهای کارآفرینی سانس 14، «قصه یک مرد» اثر سیاوش جمالی و عطا مهراد و «ماک در ایران» ساخته امین آزاد در بخش مستندهای کارآفرینی سانس 16، «روایت سیل » ساخته مصطفی شوقی در بخش جایزه شهید آوینی سانس 18، «مادر جبهه‌ها» به کارگردانی شهرام میراب اقدم  و «مرهم » ساخته مسعود زارعیان در بخش جایزه شهید آوینی سانس 20 و «توقف ناپذیر:شان اسکالی و هنر همه چیز» به کارگردانی نیک ویلینگ در بخش پرتره، سانس 22 در سالن شماره پنج روی پرده می‌روند.
 
سالن شماره شش
در سالن شماره شش هم مستندهای «رنج زیر پوست» به کارگردانی محسن جعفری‌راده ساعت 10:30، «تنها چند متر» ساخته حجت طاهری و«ماهر» به کارگردانی مسعود دهنوی در سانس 14، «کرّار» ساخته محسن عقیلی و «گلوله باران» کار مرتضی پایه‌شناس و حسین مومن در سانس 16،«دموکراسی» اثر تورج کلانتری و «چشم‌ها و دست‌ها» ساخته پناه‌بر خدا رضایی در سانس 18، «روزی که رفت» ساخته هادی معصوم دوست در سانس 20 و «پدربزرگ» اثر آرش رخشا و «کاغذ پاره‌ها» ساخته بهزاد نعلبندی در سانس 22  در بخش مسابقه ملی نمایش داده خواهند شد.



کلمات کلیدی


captcha