آغازبه کار اولین نمایشگاه موتورسیکلت،دوچرخه، قطعات و سومین نمایشگاه تجهیزات ورزشی در شهرآفتاب
تاریخ: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت: 23:54:13


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/52e8a1fd0f480480f71603937eded31a.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2f82a09e3a0121d4ee728c131b19bcc1.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/ed3d9557dbef191b501af55c266fa495.png

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f92b3b84c8097bbb246577a420a39b79.jpg

logo-samandehi


کد خبر : 45610 || تاریخ : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۶:۴۰                 صنعت،معدن، تجارت

طیبی نژاد اعلام کرد:

آغازبه کار اولین نمایشگاه موتورسیکلت،دوچرخه، قطعات و سومین نمایشگاه تجهیزات ورزشی در شهرآفتاب


ایرانیان_اولین نمایشگاه موتورسیکلت ،دوچرخه ،قطعات و سومین نمایشگاه تجهیزات ورزشی و محصولات نوین ورزشی در شهرآفتاب افتتاح شد.


آغازبه کار اولین نمایشگاه موتورسیکلت،دوچرخه، قطعات و سومین نمایشگاه تجهیزات ورزشی در شهرآفتاب

وحید طیبی نژاد رئیس ستادبرگزاری اولین نمایشگاه بین­ المللی دوچرخه، موتورسیکلت، وسایل نقلیه موتوری و قطعات یدکی، همزمان با سومین دوره نمایشگاه بین ­المللی ورزش، محصولات نوین و تجهیزات وابسته، اولین جشنواره ملی استارت آپ­ های ورزشی در گفتگوبا خبرنگار ما گفت:این نمایشگاه ها از امروز تاریخ 24 لغایت 27 دی­ماه 1398 در مرکز نمایشگاه­های بین­ المللی شهر آفتاب با حمایت و همکاری همه سازمان­ها و ارگان­های دولتی و حاکمیتی و انجمن­ها و اتحادیه­ های صنفی – علمی و همچنین با حضور فعالان و دست­ اندرکاران برندهای معتبر تجاری و بنگاه های اقتصادی برگزار می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه شرکت‌ها و نماد‌های تجاری معتبر محصولات خود را در زمینه انواع موتور سیکلت برقی، دوچرخه، سه چرخ، چهار چرخ و تجهیزات وابسته به نمایش گذاشته اند.

طیبی نژاد ادامه داد: برپایی این نمایشگاه ها فرصت خوبی برای جذب سرمایه گذار و تولید محصولات متنوع وسازگار با محیط زیست است. رییس ستادبرگزاری نمایشگاه گفت :یکی از فرصت­های این رویداد که می ­تواند برای نمایشگاه مذکور قابل توجه و تامل باشد، امکان اختصاص بخشی از فضای نمایشگاه به شرکت ها در راستای به نمایش گذاشتن توانمندی و دستاوردها و یا حمایت معنوی از این رویداد و موارد دیگر … است که بی تردید با هدایت و راهبری مدیران شرکتها می ­توان گامی مثبت در جهت رونق بخشی این صنعت در میان مصرف­ کنندگان، تولید کنندگان، وارد کنندگان و دست­ اندرکاران و ذینفعان برداشت.

طیبی نژاد بیان داشت:فرهنگ سازی در استفاده از وسایل پاک، حفظ محیط زیست و معرفی قابلیت‌های شرکت‌های دانش بنیان در زمینه حمل ونقل پاک از اهداف برپایی این نمایشگاه است. وی افزود:هشتاد درصد شرکت های حاضر درنمایشگاه داخلی و بیست درصد نیز شرکت های بازرگانی هستند.

طیبی نژاد در ادامه گفت:این نمایشگاه ها با محوریت حمایت از تولید ملی و داخلی برگزار می شود و برای اولین بار قابلیت صادرات محصولات داخلی به سایرکشورها فراهم شده است.

لازم به ذکر است: این نمایشگاهها از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ عصر در روزهای ۲۴ الی ۲۷ دی ماه جاری در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار می شود.کلمات کلیدی


captcha