"هدیه به نام خبرنگاران به کام رایتل "
تاریخ: ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت: 01:14:45


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/ca273ef2a85c68dcb745167017e104d1.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/52e8a1fd0f480480f71603937eded31a.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/222396fb8ded1e679e62a40baab80a86.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/e566c8b34bf425272feb9a128ad91c6a.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2f82a09e3a0121d4ee728c131b19bcc1.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/69cf9725a1397692c46e21c0abdd72a4.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/ed3d9557dbef191b501af55c266fa495.png

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f92b3b84c8097bbb246577a420a39b79.jpg

logo-samandehi


کد خبر : 51363 || تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ ۲۳:۳۲                 ارتباطات و فناوری اطلاعات

"هدیه به نام خبرنگاران به کام رایتل "


به دستور رئیس جمهور محترم ، اینترنت کمی با حجم ۱۲۰ گیگ ،با وجود این حجم وسیع از کارها و خدمات ، برای خبرنگاران در نظر گرفته شده ولی با وجود تمامی کمی و کاستی ها امسال این حجم به واسطه ای گره زدن به سیم کارت هدیه رایتلی ، کمی به مزاق خبرنگاران خوش نیامده ، از این رو از وزارت محترم ارتباطات جناب آقای آذری جهرمی انتظاری میرود با اتخاذ تصمیمی "دوباره" این روند را اصلاح نموده و با در نظر گرفتن حجم "بیشتر" بروی "سیم کارت های" "شخصی" هر خبرنگار ،مانند سال گذشته ، این دستور نیز اصلاح گردد، تا کمی از شرایط سخت مالی خبرنگاران را جبران شود.


"هدیه به نام خبرنگاران به کام رایتل "

"هدیه به نام خبرنگاران به کام رایتل "

در اواخر سال ۱۳۹۸ همانطور که میدانید بیماری کوید ۱۹-(کرونا) در ایران مانند درختی نوپا ریشه دواند و روز به روز بزر گتر شد تا جایی که ریشه های آن هنوز بعضی از استان ها را در وضعیت قرمز حفظ کرده است ،در این وضعیت و در این زمان شاید مردم ما ندانند که چه کسانی با چه نگاه و رویکردی فضای جامعه را از تشنج ها و دوقطبی ها و ... نجات داده و همچنان نیز می دهند  .
مردم ما شاید نمیدانند در اوایل بیماری کرونا چه کسانی همانند پزشکان و پرستاران جان خود را بر کف دستانشان گرفته و تا مرز گرفتاری بیماری و شهادت پیش رفته ،ولی چیزی که به آنها امید می داد ، ایجاد شور ، نشاط و انرژی در مردم بود ، آری این خبرنگاران بودند که در روزگار سخت بیماری ، همانند مجاهدان ۸ سال دفاع مقدس ،در جبهه های حق علیه باطل ،درخشیده  و همچنان نیز می درخشند .
خبرنگارانی که با کمترین امکانات و کمترین درآمد مالی واقتصادی همچنان مانند کوهی استوار در شرایط سخت ، استوار مانده و ایستادگی میکنند و همچنان نوید روزگار خوب و عالی را به مردم میدهند وهمچنان در مردم ایجاد شور و نشاط می کنند .
خبرنگاران مجاهدان ، بدون ادعای هستند که در طول دولت های مختلف مخصوصا  هم اکنون ، بیشترین صدمات را از لحاظ مالی و اقتصادی متحمل شده اند و بعضی از آنها با درآمد زیر یک میلیون و نیم زندگی میگذرانند .
 آری این حقیقتی است انکارناپذیر و غیر قابل توصیف و باور .
در شرایط کنونی و با وضع موجود ، خبرنگاران همانند گذشته استوار و سخت در میدان هستند و از نظام اسلامی و ملت عزیز همیشه حمایت کرده و می کنند  ولی دولت در حال حاضر به آنها توجه لازم را ندارد .
خبرنگارانی که در تمامی عرصه ها و شرایط سخت و دشوار ، همچنان مقاومت میکنند ،حداقل انتظاری بیش از این را ،از دولت تدبیر و امید دارند .
انتظاری از جنس امید دوباره در دل خبرنگاران ، که آری بار دیگر دولت به کمک مان آمد ، هرچند در طول این سالیان آنها همچنان بدون هیچ گونه چشم داشتی زندگی را به سختی  می گذرانند ولی از دولت و خصوصا وزارت محترم ارتباطات ، انتظاری بیش از یک سیم کارت رایتل با حجم ۱۲۰ گیگ اینترنت را دارند .
خبرنگارانی که در ایام کرونا از همه چیز خود گذشتند  و حتی تعدادی از آنها بر اثر ویروس کرونا جان  به جان آفرین تسلیم نمودند و برای همیشه از پیش ما رفتند  .
هما اکنون به دستور رئیس جمهور محترم ، اینترنت کمی با حجم ۱۲۰ گیگ ،با وجود این حجم وسیع از کارها و خدمات ، برای خبرنگاران در نظر گرفته شده ولی با وجود تمامی کمی و کاستی ها امسال این حجم به واسطه ای گره زدن به سیم کارت هدیه رایتلی ، کمی به مزاق خبرنگاران خوش نیامده ، از این رو از وزارت محترم ارتباطات جناب آقای آذری جهرمی  انتظاری میرود با اتخاذ تصمیمی "دوباره"  این روند را اصلاح نموده و با در نظر گرفتن حجم "بیشتر" بروی "سیم کارت های" "شخصی" هر خبرنگار ،مانند سال گذشته ، این دستور نیز اصلاح گردد، تا کمی از شرایط سخت مالی خبرنگاران  را جبران شود

 فکر کنم این پیامک برای تمامی همکاران و خبرنگاران حاضر در کشور که سال گذشته نیز برای دریافت هدیه ثبت نام کرده و هدیه خود را در غالب ۱۲۰ گیگ اینترنت بر روی سیم کارتهای شخصی خود (همراه اول، ایرانسل و رایتل)  دریافت کردند ، دیده شده ، ولی امسال دولت فخیمه با طرحی جایگزین که دقیقا به کام "شرکت رایتل" است آن را لازم الاجرا کرده است ، طرحی که به نام خبرنگاران و به کام شرکت رایتل است و خبرنگاران با دریافت پیامکی که حاوی کد هدیه و لینک ثبت نام است ، سیم کارت مورد نظر ،با طرح ۱۲۰ گیگ اینترنت هدیه را ثبت نام کرده و پیامکی حاوی شماره همراه سیم کارت رایتل  ، از سامانه  CRA.ir  دریافت میکنند .

با این کار دولت همزمان با یک تیر چند نشان را میزند
۱- هم به زعم خود کام خبرنگاران را شاد کرده
۲-هم به وعده توخالی خود عمل کرده
۳- و از همه مهمتر کام شرکت رایتل را شادتر

پس ضروریست که دولتمردان باید انتظار اصحاب رسانه  و جایگاه  و منزلت آنها را  رعایت کنند...   

 یحیی مرادیان خبرنگارکلمات کلیدی


captcha