قطعنامه پایانی تجمع محکومیت اهانت به قرآن کریم و پیامبر اعظم (ص)
تاریخ: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت: 04:51:05


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/ca273ef2a85c68dcb745167017e104d1.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/52e8a1fd0f480480f71603937eded31a.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/222396fb8ded1e679e62a40baab80a86.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/e566c8b34bf425272feb9a128ad91c6a.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2f82a09e3a0121d4ee728c131b19bcc1.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/69cf9725a1397692c46e21c0abdd72a4.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/ed3d9557dbef191b501af55c266fa495.png

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f92b3b84c8097bbb246577a420a39b79.jpg

logo-samandehi


کد خبر : 52002 || تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۲۰:۳۲                 سیاسی

قطعنامه پایانی تجمع محکومیت اهانت به قرآن کریم و پیامبر اعظم (ص)


ایرانیان_شرکت کنندگان در تجمع مردمی واکنش به اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اعظم، اقدام موهن مجله فرانسوی و بازنشر تصاویر توهین‌آمیز پیامبر اسلام را به شدت محکوم کردند.


 قطعنامه پایانی تجمع محکومیت اهانت به قرآن کریم و پیامبر اعظم (ص)

به گزارش  شبکه خبری ایرانیان، شرکت کنندگان در پایان تجمع که در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار شد، ضمن محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اعظم با انتشار قطعنامه‌ای اقدام موهن مجله فرانسوی و بازنشر تصاویر توهین‌آمیز پیامبر اسلام را بخشی از برنامه اسلام‌ستیزانه آمریکای مستکبر و صهیونیست بین‌الملل علیه همه آزادگان جهان و کشور‌های حوزه مقاومت دانستند.

متن این قطعنامه به شرح ذیل است:
قرآن کلام وحی، سرچشمه همه کمالات و سبب تعالی، ترقی و هدایت جوامع و انسان‌ها می‌باشد و متقن‌ترین بیان و کتاب در معرفی و شناساندن ظل‌الله، نبی اعظم، رحمه‌للعالمین، حضرت محمد بن عبدالله کلام الله مجید است که می‌فرماید:
یَا أَیُّهَا النَّبِیُّ إِنَّا أَرْسَلْنَاکَ شَاهِدًا وَمُبَشِّرًا وَنَذِیرًا
وَدَاعِیًا إِلَى اللَّهِ بِإِذْنِهِ وَسِرَاجًا مُنِیرًا
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره مبارکه احزاب
کلام وحی الهی که پس از ۱۴۰۰ سال همچنان بزرگترین و پرمعناترین برنامه انسان ساز بشریت حاضر است. بشریتی که در دنیای کنونی بازیچه هوس دنیاپرستان و قدرت طلبان بوده است و پیامبر اعظمی که کلام وحی او برای مسلمانان سراسر عالم بلکه همه پیروان ادیان الهی و برای همیشه انسانها، مسیر هدایت و تربیت است.
با این اوصاف، دنیاپرستان و زورگویان عالم که فهمی از این همه عظمت قرآن کریم و برنامه‌های هدایت و انسان ساز پیامبر رحمت نداشته و همواره در مسیر جهالت و بلکه مخالفت با آن برآمده و بار فتار سخیف و موهن خود موجبات رنجش و بلکه به دردآوردن قلوب میلیون‌ها انسان عاشق اسلام عزیز، قرآن کریم و پیامبر مهر و محبت حضرت رسول اکرم را موجب شده‌اند.
هرچند بر این عقیده و باور هستیم که رفتار سخیف شخصی تندرو آتش‌زدن قرآن کریم در سوئد و اقدام موهن مجله فرانسوی و بازنشر تصاویر توهین‌آمیز پیامبر اسلام، بخشی از برنامه اسلام‌ستیزانه آمریکای مستکبر و صهیونیست بین‌الملل علیه همه انسان‌ها و آزادگان و کشور‌های حوزه مقاومت بوده که موجب رنجش و خشم مسلمانان در عالم به‌ویژه ملت شریف، مؤمن و انقلابی ایران اسلامی بوده و اینکه در شرایط بحران کرونایی و ضمن رعایت همه گونه دستورالعمل‌های بهداشتی با حضور در صحنه و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه‌ای، این حرکت سخیف را بخشی از برنامه عوام‌فریبانه مستکبرین به سرکردگی آمریکا و صهیونیست دانسته و با حضور در این تجمع، مواضع انقلابی خود را با نوای حماسی «الله اکبر» خامنه‌ای رهبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل اعلام می‌داریم:
۱- مراتب نفرت و انزجار قلبی خود از اهانت وقیحانه و گستاخانه به کلام‌الله مجید و ساحت قدسی
حضرت رسول اعظم در کشور‌های غربی را اعلام و سکوت ذلت‌بار به بهانه واهی آزادی بیان سیاست‌بازان فرانسوی خاصه توجیهات غیرقابل قبول شخص رئیس جمهور فرانسه را شدیداً محکوم می‌نماییم.
۲- با هوشیاری و غفلت ننمودن از دسایس ضد بشری دشمن شماره یک بشریت، کماکان شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و ولد نامشروعش، رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی را ام الفساد قرن دانسته، هرگونه اقدام در راستای اسلام‌هراسی و حرکت‌های دشمنانه علیه مقدسات میلیارد‌ها انسان آزاده را برگرفته از سیاست‌های خصمانه و توطئه‌های شیطانی آن‌ها می‌دانیم.
۳- از همه جوامع بین المللی و همه آزادگان و مسلمانان جهان و دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی خاصه دستگاه دیپلماسی می‌خواهیم تا با اتخاذ موضع قاطع با هتاکی‌های بی شرمانه و گستاخی نسبت به مقدس‌ترین مقدسات- کلام وحی و پیامبر رحمت با اکتفا ننمودن به محکومیت حداقلی را خواهانیم.
۴ ـ خیانت نابخشودنی سران نگون‌بخت امارات متحده عربی هم‌پیمان شیطان بزرگ به اسلام و مسلمین با پذیرش دد منشی عادی‌سازی روابط ذلت‌بار با رژیم جعلی و غاصب قبله اول مسلمین را شدیداً محکوم و نسبت به تکرار این جنایت و خیانت فراموش نشدنی توسط دیگر سران نابخرد برخی کشور‌های عربی هشدار می‌دهیم.
۵- با التزام عملی به اصل مترقی ولایت فقیه، رمز عزت و اقتدار مثال زدنی کشور بقیه‌الله الاعظم و سعادت همگان را در اطاعت محض از منویات گهربار مقتدای عظیم الشأن امت اسلامی دانسته و آمادگی تا پای جان خود برای حفظ بصیرت، هوشیاری و عمل به وظیفه در این طریق الهی را اعلام می‌نماییم.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاتهکلمات کلیدی


captcha