تمامی کارها و امور تکواندو در استان با برنامه‌ریزی دقیق پیش می‌رود
تاریخ: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت: 05:24:32


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/8c9bf616965ccadbdcc4ff8d8a8db34a.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/1c802c7531a190d1fc2654765e873311.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/644a2d109b66e938a6c65cb260a201b7.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/20db8b0875e8413bceb26f86cfbd8c3f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/1045fe0f002d0c72bcde78257e0fc297.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/fa381527faa04efc0f7cbc5201fe8d88.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 6667 || تاریخ : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹ ۱۸:۴۵                 رزمی

رئیس هیات تکواندو استان تهران:

تمامی کارها و امور تکواندو در استان با برنامه‌ریزی دقیق پیش می‌رود


نامه پرس_جمشیدسهرابی گفت: تمام اعضای خانواده تکواندو پایتخت همچون حلقه‌های زنجیر قطور هستند که دست به دست هم در سایه وفاق و همدلی کارها را پیش می‌برند و هیات تهران قائم به فرد نیست


تمامی کارها و امور تکواندو در استان با برنامه‌ریزی دقیق پیش می‌رود

نشست خبری هیئت تکواندو استان تهران با حضور جمشید سهرابی و بیژن شفیع خراسانی رئیس و دبیر هیات برگزار شد.
 به گزارش شبکه خبری «نامه پرس»، رئیس هیات تکواندو استان تهران گفت: تمام اعضای خانواده تکواندو پایتخت همچون حلقه‌های زنجیر قطور هستند که دست به دست هم در سایه وفاق و همدلی کارها را پیش می‌برند و هیات تهران قائم به فرد نیست
جمشید سهرابی و بیژن شفیع خراسانی رئیس و دبیر هیات تکواندو استان تهران عصر امروز در یک نشست خبری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد تکواندو پایتخت و برنامه‌های دهه مبارک فجر به سئوالات خبرنگاران پاسخ گفتند.

سهرابی در ابتدا ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر با یادآوری از خبرنگار شهید صارمی، عنوان کرد: خبرنگاران چشم بیدار جامعه هستند و فعالیت‌های تکواندو تهران به خوبی با تلاش شما عزیزان منعکس می‌شود و با همراهی شما تکواندو را به خانواده ها معرفی شد و جمعیت بیشتری با حضور در سالنها جذب این رشته شدند.

وی ادامه داد: تمامی کارها و امور تکواندو در استان با برنامه‌ریزی دقیق پیش می‌رود. کیفیت کار اصل مهمی در امور هیات تکواندو است و همه دوستان و همکاران با محور قراردادن این موضوع، کار خود را دنبال کرده و در تحقق اهداف از پیش تعیین شده حرکت می‌کنند. ما با گردآوری مجموعه‌ای همدل و دلسوز و با پشت سرگذاشتن سالی سخت و پرکار برای نهمین سال متوالی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و در میان 48 هیات ورزشی به عنوان هیات برتر انتخاب شویم.

رئیس هیات تکواندو استان تهران افزود: با تکیه بر اصل شایسته سالای و توانایی مردان و بانوان پرتلاش خود در دو بعد همگانی و قهرمانی پیش می‌رویم و از تجارب پیشکسوتان بهترین بهره را می‌بریم. با ارتباط خوبی که با اداره کل و فدراسیون داریم، در جهت توسعه تکواندو در این دو بخش پیش می‌رویم.

وی همچنین به ارائه گزارشی از اهم فعالیت‌های این هیات در سالجاری پرداخت و یادآور شد: کسب 59 مدال رنگارنگ توسط قهرمانان استان در مسابقات جهانی، آسیایی و تورنمنت‌های مختلف، برگزاری کلاس‌های آموزشی و مربیگری با بهترین کیفیت، کسب 83 مدال در مسابقات داخلی و سه عنوان قهرمانی، تقدیر از پیشکسوتان در چند مرحله، برگزاری جشنواره فرهنگی - ورزشی در سرای احسان، کسب 3 عنوان قهرمانی توسط تیم‌های استان در کشورهای ترکیه و بلغارستان، برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان جهانی و آسیایی، حضور 39 تیم از استان در لیگ‌های کشوری که همگی عناوین برتر لیگ‌ها را در اختیار دارند، راه‌اندازی اتوماسیون اداری برای مسئولان، برگزاری لیگ برتر خردسالان با حضور 1500 تکواندوکار، حضور موثر مربیان توانمند تهرانی در تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف را می‌توان از مهمترین کارها عنوان داشت.

سهرابی در مورد تعداد تکواندوکاران فعال استان هم تاکید کرد: 500 مربی و 900 داور رسمی در حال فعالیت هستند و آنچه در سایت‌ها ثبت شده، حضور 40 هزار تکواندوکار در کلاس‌های آموزشی است ولی آمار غیر رسمی که ما از کلاس‌ها داریم این رقم را به بیش از 100 هزار می‌رساند.

وی یادآور شد: ضمن اینکه به تمام مربیان خود تاکید کرده‌ایم، اگر پیشکسوتی در نزدیکی محل باشگاه سکونت دارد، از تجربیات آنها بهره برده و هنرآموزان اعلام کنند که چه زحماتی برای این تکواندو کشیده که اکنون در این جایگاه قراردارد.

رئیس هیات تکواندو استان تهران همچنین به برگزاری بهترین کلاس آموزشی پومسه جهان در تهران اشاره کرد و افزود: کلاس آموزشی پومسه تهران با مربیگری استاد حسینعلی نظری به عنوان بهترین کلاس آموزشی پومسه جهان انتخاب شده که می‌توان از آن به عنوان یکی از افتخارات تکواندو پایتخت اشاره کرد.

وی در جواب سئوالی مبنی بر انتخاب نشدن هیات تهران  از سوی فدراسیون به عنوان هیات برتر در سال 92 یادآور شد: پس از گذشت 10 ماه از سال، این رده‌بندی اعلام شده که ما طی نامه‌ای به فدراسیون علت را جویا شدیم اما تاکنون پاسخی دریافت نکردیم. البته ما در بخش سخت افزاری مشکل داریم و سالن و خوایگاه مناسب برای میزبانی مسابقات نداریم.

سهرابی در پایان به حضور پورشور خانواده تکواندو پایتخت در مرقد امام راحل اشاره کرد و گفت: روز 22 بهمن نیز مربیان، داوران و تکواندوکاران استان همپای سایر اقشار مردم و ورزشکاران در راهپیمایی باشکوه حضور بهم خواهند رساند تا با آرمان‌های بینانگذار فقید و فرزانه انقلاب تجدید میثاق کند.کلمات کلیدی


captcha