همایش گردشگری کودکان و نوجوانان ۴ بهمن برگزار می‌شود

ایرانیان_نخستین همایش گردشگری کودکان و نوجوانان چهارشنبه ۴ بهمن در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


به‌گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از سازمان میراث فرهنگی، این همایش همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته و با مشارکت سازمان‌های دولتی و غیردولتی مرتبط با حوزه گردشگری کودک برگزار خواهد شد.

این همایش با محور شناسایی ظرفیت‌های موجود و ایجاد فرصت‌های نو در زمینه گردشگری کودکان و نوجوانان، بررسی نقش سازمان‌های دولتی و غیردولتی در توسعه سفر‌های کودک و نوجوان و روایت‌گری جاذبه‌های گردشگری برای مخاطب کودک و نوجوان از ساعت ۱۳ تا ۱۶ میزبان علاقه‌مندان به این حوزه خواهد بود.

همچنین در چهار روز برگزاری یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از ۳ تا ۶ بهمن، برنامه‌های متنوعی با محوریت کودکان و نوجوانان با مدیریت ستاد «همدان ۲۰۱۸» برگزار می‌شود.

پخش و اجرای زنده برنامه عروسکی «مل‌مل» از ۳ تا ۶ بهمن از ساعت ۱۶ تا ۱۷، موسیقی فولکلور کودکان بوشهری ۳ و ۴ بهمن از ساعت ۱۱ تا ۱۱:۳۰، اجرای نمادین مراسم برداشت برنج کودکان گیلانی ۳ و ۴ بهمن از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲، جنگ سفر شاد کودکان از ۳ تا ۶ بهمن از ساعت ۱۵ تا ۱۶، موسیقی فولکلور کودکان گلستانی ۵ و ۶ بهمن از ساعت ۱۱ تا ۱۱:۳۰، موسیقی فولکلور کردستانی ۵ و ۶ بهمن از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲، موسیقی فولکلور هرمزگانی ۳ و ۴ بهمن از ساعت ۱۲ تا ۱۳، اجرای برنامه هنری کودکان خراسان جنوبی ۵ و ۶ بهمن از ساعت ۱۲ تا ۱۳، تئا‌تر عروسکی کودکان یزد ۳ و ۴ بهمن از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۳۰، موسیقی فولکلور کودکان کرمانشاهی ۵ و ۶ بهمن از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و اجرای برنامه موزیکال، پرفورمنس‌ها و چهره‌های هنری از ۳ تا ۶ بهمن از ساعت ۱۲ تا ۱۳ از جمله برنامه‌های نمایشگاه گردشگری با محوریت کودکان است.

 


کد خبر : 30806 || تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱