تلاش شبانه روزی صنعت برق ، برای تجلی همبستگی ملت ایران

ایرانیان_مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت:صنعت برق همواره ، برای تجلی همبستگی ملت ایران تمام تلاش خود را انجام می دهد.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان،مهندس حسین صبوری،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ درگفتگو با روابط عمومی این شرکت گفت:بر خود وظیفه می دانم از زحمات و تلاش های شبانه روزی همکاران و مدیران پرتلاش شرکت که در ایام دهه مبارک فجر و ایام الله بیست و دوم بهمن ماه در راستای تامین و پشتیبانی برق پایدار و اضطراری میدان آزادی و جایگاه برگزاری آیین برگزاری ایام الله بیست و دوم بهمن ماه  ،برقراری انشعابات برق پایدار برای اصحاب رسانه وصدا و سیما جمهوری اسلامی  بمنظور به تصویر کشیدن اقتدار و همبستگی ملت غیور ایران که همیشه در صحنه هستند  و سازمان ها ونهادها و مجریان برگزاری این آیین، بی دریغ سپاسگزاری نمایم.
 وی همچنین افزود: با توجه به برنامه ریزی گسترده قبلی انجام شده ، بمنظور تامین برق  تمام سیستم های صوتی ، تصویری ، انتظامی ،جایگاه سخنرانی و انجام اقدامات پیشگیرانه با پشتیبانی نیروی عملیاتی و مراکز کنترل و مراقبتی ، مراسم یوم الله بیست و دوم بهمن ماه ، بدون هرگونه اختلال در شبکه برقرسانی ، در تمام شهر تهران و مسیرهای راهپیمایی برگزار شد. بی شک صنعت برق همواره برای تجلی این همبستگی عزم خود را جزم کرده و در پشت صحنه این حضور تلاش می کند. صنعت برق ،عرصه تلاش و خدمت است و خادمین این سرزمین همواره بر عهد خود پایبند هستند و تا آخرین نفس برای اقتدار میهن اسلامی ایران خدمت رسانی می کنند.


کد خبر : 31174 || تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲