در اجتماع هیئت‌های عزاداری نیرو‌های مسلح؛

لزوم قرارگیری امت اسلام در برابر نظام زیاده خواه

ایرانیان_امام جمعه موقت تهران: امت اسلام را باید در اریکه قدرت در برابر نظام زیاده خواه قرار دهیم.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد، در اجتماع هیأت‌های عزاداری نیرو‌های مسلح که به مناسب سالروز رحلت­ پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: امت اسلام را باید در اریکه قدرت در برابر نظام زیاده خواه قرار دهیم و ملت ایران باید از چالش‌ها با قدرت عبور کند­ و عزت و شرف و اقتدار را برای امت اسلام به ارمغان بیاورد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در خصوص ویژگی بندگان خاص خدا افزود: به طور قطع هم خدا این بندگان را دوست دارد­ و هم آن‌ها خداوند را دوست دارند و اگر خداوند، شهدا را دوست نمی‌داشت آن‌ها را انتخاب نمی‌کرد.

وی گفت: جانبازی که امروز با قامتی رسا ایستاده، موجب شده است امروز ملت‌های سوریه، عراق، لبنان و یمن نیز بسیار مقاوم بایستند.
حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد تأکید کرد: به طور قطع خداوند مردانی را که نتانیاهو از ابهت آن‌ها جسارت سخن گفتن ندارد و می‌ترسد و ملت ایران را برای شکستن ابهت استکبار انتخاب کرده است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه دشمن از ارتش مقتدر ایران و سپاه عزت آفرین هراس دارد، گفت: این وحدت افتخار آفرینی که میان نیرو‌های مسلح برقرار است، ایران را به نمادی از قدرت تبدیل کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد افزود: ملت بزرگ ایران در آغاز دفاع مقدس رویاروی آمریکا، صدام­ و ایادی آمریکا بود، اما اگر امروز کوچکترین تعرضی به آسمان، زمین و دریای ایران شود استکبار رویاروی­ ملت‌های عراق، سوریه، یمن، بحرین، فلسطین و ملت اسلام قرار دارد.

امام جمعه موقت تهران افزود: موشک‌های اقتدار آفرین جمهوری اسلامی ایران قدرت­ بازدارنده است و در کنار این قدرت و توان سخت، قدرت نرم امت اسلام نیز در کنار ملت ایران است.

وی گفت: دنیا بداند امروز در سایه قرآن و اهل بیت و در پرتو رهبری مقام معظم رهبری، امت اسلام با هم در کنار هم مشت گره شده بر سینه استکبار هستند.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد افزود: ملتی که در رابطه با هم متواضع هستند و از هم دستگیری می‌کنند، اما در مواجهه کفار و جبهه کفر و استکبار نفوذناپذیر هستند مورد تأیید خدا قرار می‌گیرند و ما استقامت در مقابل دشمن را در دوران دفاع مقدس نشان دادیم و این نفوذ ناپذیری در جنگ ۳۳ روزه لبنان در برابر­ صهیونیست‌ها مجدد نشان داده شد.

وی گفت: عربده‌هایی که از حلقوم رجال غرب شنیده می‌شود به علت شکست‌های پی در پی است که از ملت ایران دریافت کرده اند و ما باید در مقابل کفار سرسخت و مقاوم باشیم و قله‌ها را یکی پس از دیگری فتح کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد افزود: امروز نظم سیاسی ایران در معادلات جهانی ممتاز است و­ امروز اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی امنیت ملت‌های منطقه را­ خلق کرده است.

وی ویژگی دیگر مردان خدا و ملت ایران را مجاهدت در راه خدا خواند و گفت:​ امروز آحاد ملت‌های ایران، عراق، فلسطین، یمن، سوریه، لبنان و حجاز باید مجاهد فی سبیل الله باشند و در غیر این صورت قله‌های قدرت فتح نخواهد شد.

امام جمعه موقت تهران افزود:​ در این راه­ بندگان خاص خدا به سخنان یاوه و ملامت­ ملامت کنندگان اعتنایی نمی‌کنند و کم نبودند عده‌ای که در دوران دفاع مقدس می‌گفتند جنگ دست آوردی برای ما نخواهد داشت و کم نبودند کسانی که در دوران رژیم طاغوت می‌گفتند مشت در مقابل فولاد اثر ندارد، اما ملت ایران اعتنا نکرد و هم در مقابل رژیم طاغوت پیروز شد و هم صدام و حامیانش را در دوران دفاع مقدس شکست داد.


کد خبر : 36010 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۱۶