تاکید دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک ونوجوان:

طراحان آثارشان را به دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران تحویل دهند

ایرانیان_ پدرام با بیان اینکه دریافت آثار طراحان، تنها ازطریق دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران امکان پذیراست، گفت: طراحان لباس کودک و نوجوان پس از ثبت نام و دریافت کد شیما از طریق سایت ایران مد ،آثار خود را به دبیرخانه انجمن طراحی لباس و پارچه ایران تحویل دهند.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان ،مینوپدرام دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه  و لباس کودک و نوجوان در گفتگو با ستادخبری این جشنواره بابیان این مطلب افزود: طراحان باید بامراجعه به سایت ایران مد ثبت نام کرده و پس از دریافت کد شیما،آثار خود را به دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران تحویل بدهند در غیر این صورت از پذیرفتن آثار ارسالی بدون کدشیما وثبت نام معذوریم.
وی با بیان اینکه تمام اطلاعات و شرایط شرکت در دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس  کودک و نوجوان در فراخوان ذکر شده است، اظهارداشت: فراخوان و اطلاعات مربوط به نحو شرکت در این جشنواره در کانال انجمن طراحان لباس و پارچه ایران و سایت ایران مد اطلاع رسانی شده است .
وی تصریح کرد:طراحانی که تمایل دارند در بخش طراحی پارچه و  لباس کودک و نوجوان شرکت کنند می توانند آثار خود را به صورت نمونه لباس دوخته شده به صورت کالکشن (حداقل چهارتکه) به دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران تحویل بدهند.همچنین در بخش طراحی لباس و تصویر گری نیز می توانندآثارخود را به صورت کالکشن و دارای شناسنامه ارایه دهند.
نایب رییس هیات مدیره انجمن طراحان لباس و پارچه ایران ادامه داد: ایجاد بستری مناسب به منظور کشف استعدادها و ترغیب طراحان جهت ارائه طرحهای نوین مطابق با استانداردهای بومی و فرهنگی در زمینه لباس کودکان ونوجوانان، معرفی توانمندی های بخش صنعت پوشاک در امر تولید لباس کودک ونوجوان و فراهم نمودن زمینه های ارتباط و تعامل بین طراحان و تولید کنندگان این عرصه، از مهمترین اهداف برگزاری دومین جشنواره ملی طراحی  پارچه و لباس کودک و نوجوان است.
وی در زمینه بخش های مختلف جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، گفت: امسال بخش های جانبی وکاربردی زیادی را برای ایجادخلاقیت طراحان در طراحی لباس کودک و نوجوان، نسبت به سال گذشته درنظرگرفته ایم.مسابقه زنده" از ایده تااجرا " به صورت تیمی وانفرادی، ویترین ملی، برگزاری نشست ها و کارگاه های آموزشی با موضوع روانشناسی کودک، طراحی لباس کودک و نوجوان وغیره ازجمله بخش های مختلف دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان  است.
پدرام ادامه داد: دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان با همکاری انجمن طراحان لباس و پارچه ایران و بنیاد ملی مد ولباس از 15تا23دی ماه سال جاری درفرهنگستان هنر برگزار می گردد.
وی افزود: نکته قابل توجه و مهم  این است که در دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، طراحان این حوزه می توانند آثاری در گروه سنی نوزاد ، کودک ، نوجوان و جوان ارایه دهند.
وی درپایان یادآورشد: طراحان، باید آثارخود را به همراه کد دریافتی شیما از سایت ایران مد به دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی ، نبش کوچه شیده ، پلاک 105/1طبقه اول ارسال کنند.
پایان خبر/


کد خبر : 36085 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۰