برگزاری آیین افتتاحیه نخستین لیگ فوتسال شهرداری تهران (جام بلدیه)

ایرانیان_آیین افتتاحیه نخستین دوره لیگ فوتسال کارکنان شهرداری تهران با حضور دکتر مدیح مدیر کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی ، دکتر ناصری معاون منابع انسانی شرکت بهره برداری مترو ، معاونین ومشاورین اداره کل رفاه ، پیشکسوتان فوتبال و جمعی از علاقه مندان ورزش با رونمایی از توپ این مسابقات در سالن ورزشی شرکت بهره برداری مترو برگزار گردید.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی اداره کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی ، در ابتدای این مراسم دکتر میر صادقی معاون اجرایی اداره کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی ضمن خیر مقدم به حاضرین وتشکر از میزبانی شرکت بهره برداری مترو ، توضیحاتی در خصوص نحوه اجرای مسابقات بیان داشت .
وی با بیان اینکه 25 تیم از واحد های تابعه شهرداری تهران در این دوره مسابقات شرکت نمودند افزود براساس قرعه کشی انجام شده تیم ها در دو گروه با قضاوت داوران بین المللی فوتبال کشوربه رقابت خواهند پرداخت .
در این راستا دکتر مدیح مدیر کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی هدف از برگزاري این مسابقات را ارتقاء سطح ورزش کارکنان و بالا بردن روحیه، نشاط ، انگیزه، وفاق، بازده کاری و فراهم آوردن زمینه رشد و پیشرفت ورزشی در محیطی سالم و درخور شأن و فرهنگ شهرداری تهران عنوان داشت .
دکتر مدیح با اشاره به اینکه در يك رويداد ورزشي ، آنچه به آن زيبايي مي بخشد، نمايش ارزشهاي اخلاقي است گفت حفظ و رعایت قوانین بازی به همراه بازی به شکل واقعی و منصفانه می تواند به عنوان اولین گام ارزشمند در جهت توسعه و پیشرفت در ورزش حوزه اخلاق ورزشی باشد.
براساس این گزارش بعد از برگزاری آیین افتتاحیه در اولین بازی از این دوره مسابقات دوتیم فوتسال شهرداری منطقه 5 و شرکت بهره برداری مترو با قضاوت علیرضا فغانی و علیرضا منصوری ازداوران بین المللی و پرافتخار کشوربه رقابت پرداختند.


کد خبر : 36391 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۳۰