منطقه 15 میزبان جشنواره شادستان « تابستانی برای همه »

ایرانیان_جشنواره «تابستانی برای همه» در بوستان های شاخص نواحی منطقه 15 اجرا می شود.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه با بیان این مطلب افزود: دو ویژه برنامه سکوهای فرهنگ و هنر و جشنواره شادستان به منظور ارتقای روحیه و نشاط اجتماعی شهروندان و غنی سازی اوقات فراغت آنان در مسیر توسعه و تعالی شهروندی، در بوستان و محله ها برپا می شود.
وی با اشاره به اینکه سکوهای فرهنگ و هنر از روز گذشته آغاز شده و به مدت 4 هفته در بوستان های شاخص برپا می شود، افزود:  این سکو هر هفته به مدت 4 شب از شنبه تا سه شنبه با آیتم های سکوی موسیقی، سکوی تئاتر، سکوی خیمه شب بازی/ نمایشی، ورزشی و سکوی کودک از ساعت 18:30 الی 20 در محله ها  پذیرای شهروندان خواهد بود.
محمدی گفت: این برنامه در بوستان های ولیعصر(عج) در ناحیه 1، مبعث در ناحیه 2 ، امیرکبیر و صالحی در ناحیه 3، بنفشه در ناحیه 4، فجر در ناحیه 5 ، سروناز در ناحیه 6 و گل سرخ در ناحیه 8 برگزار می شود.
شهردار منطقه در ادامه به تشریح برنامه های جشنواره شادستان پرداخت گفت: این جشنواره نیز سه روز پایانی هر هفته به صورت متمرکز در بوستان خلیج فارس انجام می شود.
به گفته وی در این جشنواره، ویژه برنامه های کودک، موسیقی و سرود، نمایش، نگار گذر فرهنگ و هنر و نقاشی بزرگ دیواری با حضور هنرمندان و خطاطان محلی، بخش بازی و سرگرمی و کودک شامل اوریگامی و عروسک گردانی و نقاشی و ... ، بخش نوجوان شامل بازی های مهیج بومی و محلی، پاتوق کتاب، برپایی استیج به مناسبت اعیاد و برنامه های مناسبتی و مذهبی و بخش آموزش های شهروندی با موضوع پسماند و ترافیک و ... به اجرا درمی آید.
شایان ذکر است؛ جشنواره شادستان روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هر هفته از ساعت 20 الی 23  در بوستان خلیج فارس تا 5 شهریور و سکوهای فرهنگ و هنر از شنبه تا سه شنبه از ساعت 18:30 الی 20 در بوستانهای ذکر شده تا 15 مرداد برپا خواهد بود.

 


کد خبر : 41533 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳