افزایش ضریب امنیت بوستان های منطقه 19 با رفع خاموشی از 560 مورد پایه چراغ

ایرانیان_عملیات رفع خاموشی در بوستان های نواحی پنجگانه منطقه19 همزمان با فرا رسیدن فصل تابستان اجرا شد.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، سعید صالح محمود رباطی معاون خدمات شهری و محیط زیست با اعلام این خبر افزود: همزمان با آغاز فصل گرما، افزایش ساعت فراغت شهروندان در بوستان ها و تفرجگاه ها و به منظور بالا رفتن ضریب امنیت و آسایش در این اماکن اداره فضای سبز این حوزه نسبت به شناسایی، رفع خاموشی و ترمیم 560 مورد پایه چراغ در بوستان های بهار، شقایق، ولایت و... اقدام کرد.

وی ادامه داد: در خصوص تکمیل پروژه فلاور باکس در بوستان شهدای نعمت آباد 2 هزارو 500 گلدان رز نسترن کاشته و همچنین 3 هزارو 200 مترمربع از فضای سبز عملیات نشاء فصلی انجام شد.

رباطی با اشاره به مناسب سازی معابر بوستان های 22 بهمن و بعثت در ناحیه یک ویژه معلولین خاطر نشان کرد: در راستای بهره مندی توانیابان از امکانات تفریحی و رفاهی این دوبوستان در ضلع شرقی بوستان 22 بهمن و بخشی از بوستان بعثت وسایل بدنسازی ویژه این اقشار نصب و قابل استفاده است.

معاون شهردار منطقه با تأکید بر اینکه ارتقاء سلامت کارگران فضای سبز از اولویت های این حوزه است بیان کرد :  به منظور پیشگیری از بیماری ها نسبت به چکاب سلامت حدود 500 کارگر این منطقه با همکاری مرکز بهداشت اقدام و کارت بهداشت به آنها ارائه شد.


کد خبر : 41535 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳