در سلسله برنامه های تاریخ شفاهی ایران صدا مطرح شد:

ناگفته های محمدرضا باهنر / از پشت پرده مجلس ششم تا هاله نور

ایرانیان_محمدرضا باهنرنماینده هفت دوره مجلس شورای اسلامی در مورد تحولات و جریانات سیاسی دوم خرداد سال 76و حواشی سفر رئیس دولت نهم به سازمان ملل سخن گفت.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی ایران صدا، باهنر ضمن حضور در برنامه گام دوم ایران صدا به بیان فعالیت های سیاسی خود از ابتدای انقلاب و نحوه ورودش به مجلس شورای اسلامی پرداخت.
وی از نارضایتی مردم از وضع موجود سخن گفت وهمچنین به نحوه اجرای گام دوم انقلاب پرداخت و سپس عملکرد دولت ها در ادوار مختلف را مورد بررسی و نقد قرار داد.
باهنر در این گفتگو ناگفته هایی از مقاطع مختلف تاریخی بیان کرد ازجمله به پشت پرده ثبت نام کاندیداهای مجلس ششم و اتفاقات و حواشی سفر رئیس دولت نهم به سازمان ملل پرداخت.
محمدرضا باهنر نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره‌های دوم، سوم، چهارم، پنجم، هفتم و هشتم و نهم بوده‌است و ریاست فراکسیون اکثریت مجلس پنجم و عضو هیئت رئیسه مجالس چهارم، پنجم، هفتم، هشتم و نهم و نیابت رئیس مجالس هفتم و هشتم و نهم را بر عهده داشته است.
 این برنامه که با اجرای حسن شمشادی تولید شده است، در چند بخش بر روی پایگاه تاریخ شفاهی ایران صدا قرار خواهد گرفت.
ویژه برنامه "گام دوم" برنامه گفت‌وگو محوری است که در هر قسمت میزبان یکی از شخصیت‌های برجسته کشور با هدف بیان تاریخ شفاهی و زندگی شخصی و سیاسی میهمانان خواهد بود.
علاقه‌مندان برای شنیدن این گفتگو  می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانیiranseda.ir به صورت رایگان دریافت کنند.

 


کد خبر : 41559 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۲۴