سریال تازه شبکه دو سیما با موضوع فرزندپروری و مبارزه با اعتیاد؛

«در کنار هم 2» در راه است

ایرانیان_تصویربرداری سریال «در کنار هم٢» به تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه با محوریت موضوع فرزندپروری و مبارزه با اعتیاد از نیمه گذشت.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان، «در کنار هم2» عنوان سریال جدیدی از گروه خانواده شبکه دو سیماست که به سفارش ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد رياست جمهوري و شبكه دو سيما مراحل تولید خود را سپری می کند. این سریال با محوریت موضوعاتی همچون شیوه های فرزند پروری، بررسي خانواده هاي مستبد و سهل انگار، تشریح ویژگی های خانواده مستعد  اعتیاد و... در 40 قسمت ٢٥ دقیقه ای روایت می شود. این سریال به تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه پیش از این در یک فصل 40 قسمتی تولید و از شبکه دو سیما پخش شده است و فصل دوم آن، داستان خانواده رستم سالاری و دو فرزندش را دربرمی گیرد که بنا به دلایلی در یک خانه ساکن می شوند و ماجراهایی میان آن ها شکل می گیرد.
خشایار راد، افسانه ناصری، رامین ناصر، نصیر، آرش نوذري، سوزان عزيزي روشنک عجمیان، فرزاد حاتميان، مهسا كريم زاده، حامد تهرانی، طناز دهقان، سالار کریمخانی، آرمان پیراسته، هدیه آزیده هاک و... گروه بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می دهند.
شاهرخ باقری نژاد به عنوان سرپرست نويسندگان و شاهرخ باقري نژاد و محمدرضا عباس نژاد به عنوان نویسنده «در کنار هم 2» را همراهی می کنند. کارگردانی آن را نیز در حال حاضر داریوش جهانگیری برعهده دارد. این سریال این روزها در لوکیشن خانه ای در شرق تهران در حال تصویربرداری است.


کد خبر : 41602 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۲۵