آغاز به کار مدرسه نشاط و تعالي منطقه 15

ایرانیان_مدرسه نشاط و تعالي شهرداری منطقه 15 همزمان با آغاز تعطیلات تابستان با ثبت نام 211 دانش آموز از فرزندان پرسنل افتتاح شد.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15،  حجت السلام رسولی فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرداري منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: این طرح همچون سالهای گذشته در راستای غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان منطقه از 22 تیر آغاز شد و به مدت 7 هفته تا 6 شهریور ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه  211 دانش آموز به تفکیک مقاطع تحصیلی و دختر و پسر در این طرح شرکت  کرده اند، افزود: 121 دانش آموز پسر و 90 دانش آموز دختر در مقاطع ابتدایی و متوسطه در این مدرسه حضور دارند.

رسولی گفت:  مرکز علوم وستاره شناسي تهران، دلفیناریوم، اردوگاه شهید باهنر، ری گردی، هیومن پارک و مکان های آموزشی، سیاحتی، تفریحی و زیارتی از جمله اماکن بازدیدی دانش آموزان است.

فرمانده بسيج منطقه ادامه داد: طرح یک روزه آموزش دختران و مادران و پسران و پدران برای ماهیگیری در دریاچه بوستان آزادگان نیز انجام می شود.

رسولی منطقه با اشاره به اینکه تورها یک روزه و همراه با پذیرایی است، افزود: ويژه برنامه هاي تربيتي، مسابقات فرهنگی و ورزشی و اقامه نماز جماعت به همراه ارائه آموزش هاي لازم براساس رده سني شرکت کنندگان  با حضور مربیان، متخصصان و مبلغان مذهبی اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است؛ مراسم افتتاحیه مدرسه نشاط و تعالی در نخستین روز این طرح 22 تیر ماه با حضور معاون توسعه منابع انسانی، فرمانده بسيج، مربیان و دانش آموزان برگزار شد.

 


کد خبر : 41605 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۲۵