عصر فردا در تالار اندیشه آغاز می‌شود؛

برگزاری سلسله نشست‌های «رسانه، سینما و سلطه» در حوزه هنری

ایرانیان_سلسله نشست‌های تبیینی با سخنرانی دکترحسن عباسی و با محوریت «رسانه و سلطه» در حوزه هنری برگزار می‌شود. اولین نشست از این برنامه این هفته چهارشنبه 6 آذر در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار خواهد شد.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری؛ این نشست‌ها با هدف «تبیین و تحلیل نشانه‌های نفوذ سلطه در رسانه‌های جهان» و «تشریح ابعاد رخنه و نفوذ در رسانه‌های فارسی زبان و تاثیرات مخرب آن بر فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و افکار عمومی جامعه از جمله: شبکه‌های معاند فارسی زبان همچون BBC فارسی، ایران اینترنشــنال، من و تو و ...» پیش بینی شده است.
در این خبر آمده است: این سلسله نشست‌های تبیینی توسط روابط عمومی و محافل سازمان سینمایی حوزه هنری طراحی و برنامه ریزی شده و بدون تردید، فرصت مغتنمی است برای آشنایی و آگاهی بیش‌تر نخبگان، دانشجویان، اساتید و فعالان رسانه‌ای نسبت‌ به جریان سازی‌ رسانه‌های غرب و نظام سلطه و پیامدها و اثرات آن بر فضاهای رسانه‌ای فرهنگی و اجتماعی کشور.
بر پایه این خبر، تالار اندیشه حوزه هنری میزبان این نشست‌ها خواهد بود و امکان استفاده برای عموم علاقمندان آزاد اعلام شده است.


کد خبر : 44529 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۰۵