فرماندار شهریار در بازدید از پروژه فتح باغستان:

محوریت مدیریت شهری منطقه۲۱ در اجرای مهمترین پروژه غرب پایتخت قابل تقدیر است

ایرانیان_نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار با بیان این مطلب افزود: علیرغم استفاده این پروژه برای شهرهای شهریار و باغستان، اما شهردار منطقه۲۱ با تلاش و پیگیری، زحمات فراوانی برای اجرای این پروژه متحمل و به خوبی معارضین پروژه را حل و فصل کردند.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان ،نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱ با بیان این مطلب افزود: علیرغم استفاده این پروژه برای شهرهای شهریار و باغستان، اما شهردار منطقه۲۱ با تلاش و پیگیری، زحمات فراوانی برای اجرای این پروژه متحمل و به خوبی معارضین پروژه را حل و فصل کردند.
وی تقاطع غیرهمسطح فتح باغستان را از مهمترین طرح ها و مطالبه جدی مردم شهریار عنوان کرد و گفت: فرمانداری شهریار و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در انجام پروژه تعهدات مالی دارند که قطعا باتوجه به اهمیت طرح و پیگیری نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی، عملی خواهد شد.
وی به بخشی از سهم پرداخت نشده فرمانداری شهریار اشاره و ابراز امیدواری کرد در نشست با سازمان مدیریت و برنامه ریزی، سهم باقی مانده از محل جرائم راهنمایی و رانندگی پرداخت خواهد شد.
فرماندار شهریار کاهش۱.۵تا۲کیلومتری مسیر تهران با شهرستان های شهریار و باغستان و برطرف شدن ترافیک سنگین و تصادفات را از جمله پیامدهای مثبت این پروژه دانست.


کد خبر : 51032 || تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۱۱